Blackie Next Level

narozena 9.10.2010 Chcete mi naštěkat mejl ? Můžete :-) blackie@next-levelfm.cz

Blackii jsme si nechali z vrhu B po naší Wasabi. Můžu říci, že takový pytel blech jak je Blackie, jsme doma ještě neměli. Je to anděl s ďáblem v těle. Postupem času se uklidnila. Dnes je jedna z nejúspěšnějších fen v Česku i na Slovensku. Blackie nám dala štěňata ze dvou vrhů E a CH (Cherry jsme si nechali doma).

Její povaha je prostě úžasná. Teprve teď, po 6-ti měsících, ji učím chodit na vodítku. No myslím, že nám to tak hned nepůjde. Obojek a vodítko jsou přeci na hraní a ne aby jí někdo přikazoval, kde má chodit, když na volno na zahradě se běhá nejlépe. Stejnětak výstavní postoj? Tak to si asi Blackie říká, že přeci nebude stát na jednom místě, když je kolem spousta jiných věcí a lidiček.

Tituly: Český šampion, Slovenský šampion, Srbský šampion, splněné podmínky pro udělení Klubového šampiona a splněné podmínky pro udělení Interšampiona.

Ukázat zuby a ostříhat drápky? Myslím, že bych to někdy nazvala nadlidský výkon....chíííííííííííí. Sousedovi utéct za plot? To jí jde dokonale, protože soused má pořád přichystané piškoty. Lehnout si na kohokoliv, na cokoliv měkkého a kdekoliv na tělo, jí jde taky dokonale. Nejlépe se jí spí na krku a na hlavě. Tak to je naše Blackie, která výrazem se podobá své mamce, krásné Wasabi. Užíváme si to náramně.

RODIČE
Otec: Choc - Issimo Picolo zo Zámockého parku & Matka: Wasabi King of Ivar

Tituly: ČR, SK, Srbska, Klubový šampion