Casiopea Next Level

narozena 10.6.2011 Chcete mi naštěkat mejl ? Můžete :-) casiopea@next-levelfm.cz

Naše Casí to je naše nejmenší holka. Říkáme ji blondýna. Dala nám krásný vrh G – samé holky :-)

Je naprosto šťastná se svou smečkou a svou mamkou Ramadou a taťkou Quo Vadisem. Vždy je první u jídla... Miluje ležet někomu skoro na hlavě. Do deky se zachumlá vždy tak, že ji nenajdete.

Šampiónka Srbska.

Casiopea je naše hvězda jasná. Za to, že Casiopea zůstává v našem chovu, děkuji Ivě Vaňkové. Chtěla fenečku po naší Ramadě a Quo Vaisovi. Já ji se samozřejmostí slíbila. Vždyť od ní máme krásné pejsky a díky ní jsme začali s chovem italáčků. No a Casí mi nějak začala přirůstat k srdíčku. Tak jsme s manželem dělali pomalinku jemné nátlaky na Ivu a snažili jsme se jí přemluvit, že Casí nechce. Můžu říct, že pěkně dlouho jsme nevěděla, jestli Casí zůstane u nás. Ale s radostí naší Iva podlehla a po mém neustálém přemlouvání Iva řekla, tak si ji nechej. No a já "hurá". Tak Casiopea zůstává v našem chovu a dělá nám velkou radost.

Krásně se zařadila mezi naší smečku. Mamina Ramada mi ji pomáhá hlídat venku na zahradě. Učí ji taky správným věcem no a i neslušným věcem (například, že doma v odpadkovém koši se najdou taky zajímavé věci). Blackie je šťastná, že má štěndo na hraní (sama je ještě štěndo) a tak si to doma užíváme. Už se těším, až vám Casiopeu předvedu na výstavě. V běhu zatím bez vodítka je naprosto dokonalá a dělá nám opravdu radost.

RODIČE
Otec: Quo Vadis King of Ivar & Matka: Ramada King of Ivar

Tituly: Srbsko šampion