Archív novinek za rok 2013

(Další archívy novinek: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 )

25.12.2013 PF 20146.11.2013 Jmenujeme se Hanelore Next Level a Cherry Next Level

Jsme krásné černé 3 měsíční holky po krásných rodičích a hledáme pro sebe úžasné a milující páničky. Jsme naočkované, odčervené, načipované a máme i svůj pas.2.10.2013 Tyto dvě krásné černé holky máme ještě volné:-)16.9.2013 Zadáme atraktivní štěňátka

italského chrtíka s PP ze dvou vrhů po špičkových rodičích. Hledáme pouze vážné a zodpovědné zájemce, kteří pejskům poskytnou láskyplný domov a skvělé zázemí, Rádi vás uvítáme na nezávazné návštěvě.Italáček je vhodný jen pro ty, kteří chtějí dalšího člena rodiny, v takovém případě získáte ohromného přítele s velkým srdcem, dušičkou dítěte a neúnavnou touhou Vás rozveselit a oblažovat svou stálou přítomností.28.8.2013 Jou jou jou

Štěňátka krásně rostou, 2 holky a 3 kluci hledají své páničky22.8.2013 Máme štěňátka

WASABI KING OF IVAR x CHATEAUNEUF DU PAPE KING OF IVAR. Narodily se dva kluci a jedna holka. Dali jsme jim jména:
- Harley Next Level
- Henry Next Level
- Hanelore Next Level


Blackie Next Level taky porodila krásná štěňátka, otec štěňátek CHATEAUNEUF DU PAPE KING OF IVAR. 3 holky a 1 kluk. Dali jsme jim jména:
- Chante Next Level
- Chery Next Level
- Cheron Next Level
- Charlaine Next Level


Všechny štěňátka jsou krásně černé :-)

2.6.2013 Klubová výstava italských chrtíků

Posuzovala paní Ingela Kyrklund (Švédsko). Po klubové výstavě se konala bonitace. Bonitovala se Dag Next Level a Dolores Next Level.

Oba uchovnění a mají luxusní bonitační kody. Uchovňoval pan Jean Louis Grünheid – Francie. Velice si jeho názory cením.

Nějak se nedaří najít nové a skvělé páničky pro Alexe Trentasei

Nádherný klučina se skvělou povahou po výborných rodičích. Otec našich štěňátek je náš Quo Vadis King of Ivar a mamka Hope Abby Feritte Bugsy.
Pro případné zájemce kontakt na majitele: www.honeyjakub.weblahko.sk

A naše štěňátka už mají své nové domovy
Ginger Next Level je blízko nás, Gwen Next Level nám odjela se svou novou rodinkou do Krkonoš a Grace Next Level odjela teď na Slovensko a za 2 měsíce odjíždí do Švýcarska. Všem našim štěňátkům přejeme krásný, dlouhý a zdravý život.


1.6.2013 Speciální výstava chrtů v Náměští nad Oslavou

Posuzoval pan Jean Louis Grünheid z Francie. Byl to pro mne nádherný víkend. Sice v sobotu na speciální výstavě nám celkem počasí přálo, ale v neděli dopoledne už nám pršelo.

Měla jsem sebou Blackii a její mamku Wasabi. Obě holky se předvedly velice pěkně. Měla jsem čest vystavovat svůj odchov Dag Next Level. Vyrostl z něho překrásný italák, sice na hranici výšky, ale s úžasně černou barvou, nádherným hrudníkem, perfektní silná čelist a povaha úžasná, nádherný pohyb.


7.6.2013 Jsem blondýnka jménem Gwen Next Level

...a hledám pro sebe hodné a milující páničky. 7.6. 2013 mi budou 2 měsíce. Jsem naočkovaná, načipovaná, odčervená a mám i PAS :-) Umím baštit granulky, už začínám poznávat i zákoutí zahrady a čůrání mi jde venku a doma na podložku. No…někdy se mi to ještě nepodaří :-))) Mazlím se strašně ráda a řádit umím taky.


31.5.2013 Naše štěňátka poznávají zákoutí zahrady

Blondýnky jsou ještě volné


16.5.2013 Dvě kočky se hlásí

Blondýnky Gwen Next Level a Grace Next Level jsou ještě volné :-)


3.5.2013 Casiopea vám představujeme její štěňátka


Matka Casiopea Next Level – otec Leon Feritte Bugsy, dali jsem jim jména:

Ginger Next-Level

Gwen Next Level

Grace Next Level

předvádět se umí každopádně :-)


3.5.2013 Národní výstava v Ostravě

V sobotu jsme se vydali na výstavu do Ostravy. Máme to kousek, tak přece nemůžeme chybět. Posuzoval pan Mudra. Přihlášenou jsem měla naší Blackii, získala Výbornou, CAC, Národního vítěze, BOB. Takže velká radost 

Další velkou radost nám dělá Crew Next Level. Získal ve své třídě CAC a Národního vítěze za pejsky.

Svou výstavní kariéru začala s nádherným úspěchem Dolores Next Level. Své předvedení zvládla výborně. Taky ji pan rozhodčí oznámkoval známkou výborná 2. Byla v kruhu s krásnou a výstavně ostřílenou Koketou.

Z Dolores vyrostla opravdu překrásná fenka. Je sice na hranici výšky, ale její pohyb, barva, povaha je naprosto skvělá a se svou páničkou slečnou Elí :-), tvoří dokonalou dvojku. Takže se těšíme na její výstavní kariéru!!!!
Fandit chrtíkům na výstavu přišel i Bolerko  se svou páničkou Martinkou. Byla krásná slunečná sobota a nám nějak na výstavě vytrávilo, tak jsme po posuzování jely na Myslivnu na Ostravici.

Výborné jídlo, popovídaly jsme si (jasně o těch našich psích miláčcích). Tak jsme si užily krásnou sobotu.

10.4.2013 A je to tady

V noci 7.4. 2013 se naší Casí narodily štěňátka. Máme 3 holčičky :-)


7.3.2013 Budeme mít štěňátka.

Casiopea randila s Leonkem a randění nechalo následky v podobě březosti naší Casí :-)


11.2.2013 Několik drbů od začátku Nového roku...

Na Silvestra nás poctila úžasná návštěva. Měli jsme ČESKOSLOVENSKÝ – ITALSKÝ SILVESTR ve Skalici :-) Všem se to náramně líbilo a po odjezdu návštěvy jsme ani nevěděli, že máme doma psy... Tak byli unavení. To se moc v zimě nestává !!

Máme už za sebou i výstavu v Brně. Blackie se vystavovala v sobotu i v neděli. V sobotu posuzoval pan Vojtek a Blackie získala v konkurenci krásných fenek Výborná 3. Fakt se i snažila, protože věděla že má zkušené fenky v kruhu. Potěšil nás v sobotu i Floyd Next Level (Wasabi x Kewin). Velice hezky se i předvedl a panu rozhodčímu se líbil a získal Velmi nadějnou.

V neděli posuzoval pan Panuška a Blackie získala Výborná, CAC. Byla jsem poctěna a mohla jsem si v neděli vystavit Rockynka. Nemá ještě moc výstavních zkušeností, ale získal Výbornou. Má velice krásný pohyb a sám se umí postavit i do postoje. Jak se říká, nenechá si do toho kecat a postaví se sám :-)

Blackie děkuje za propůjčení pelíšku od Rockynka. Byla tak přidrzlá, že si u Rockynka na návštěvě přivlastnila jeho pelíšek. Já bych řekla, že ho normálně vyšťouchla a lehla si sama :-) Rocky byl gentleman.


(na aktuální Novinky se vrátíte zpět kliknutím zde...)