Ramada King of Ivar

narozena 10.12.2007 Chcete mi naštěkat mejl ? Můžete :-) ramada@next-levelfm.cz

Ramada přišla jako první fenka k naším klukům. Přišla společně se Seankem a tak vyrůstali spolu. Měli se a mají pořád rádi. nejdříve jsou to hravé štěnátka, potom začíná puberta a to je kdo koho poslechne. Můžu říct, že Ramada je úžasné stvoření. Dokáže si vyštěkat a vydobýt skoro vše. No prostě ženská = konečně přišla ženská mezi kluky. A já musím na ni trošku zpřísnit.

Pravda je taková že Wasabi ji ze začátku moc přijmout nechtěla. Měla strach, že už nebude jenom ona. Ale stačilo několik dní a dnes už Sabi miluje. Spolu spinkají v pelíšku, ale co se týká jídla, tak Ramada by snědla všechno všem.

Nejen jídlo, naše Ramada má ráda i kafíčko a pivíčko. Ledajaké kafíčko ne, je prostě vybíravá, nejlépe espresso neslazené s mlékem. Aspoň že u pivka teda nemá vybráno. Hlavně, když je to pivo. Takže, když si doma dáme kafíčko, musíme si dávat pozor na naší Ramadku. Umí to nádherně. Příjde se nenápadně přitulit a ukazuje svou lásku. Stačí kousek nepozornosti a už se dělíte s Ramadou. Ona se potom na Vás nádherně zasměje (to má po svém otci Biscotti King of Ivar a říká se mu Ravi) a přitulí, a vy se na ní vůbec nemůžete zlobit.

Ramada je opravdu nádherná fenka a věřím, že s ní budeme úspěšní na výstavách (od chovatelky mám nařízeno minimálně evropská vítězka). Zatím jsme u ní začali s výstavami a předvádí se opravdu hezky, a doufám že spějeme k tomu, aby se nám to povedlo.

Naši Ramadku po štěňátkách výstavy začaly nudit. Nejraději je doma se smečkou a se svou dcerou Casí :-) Ve smečce se snaží občas mladší Wasabi připomenout, že tady byla první.

RODIČE
Otec: Biscotti King of Ivar & Matka: Just italian King of Ivar