Sean King of Ivar

narozen 15.12.2007 Chcete mi naštěkat mejl ? Můžete :-) sean@next-levelfm.cz

28.2.2011 Sean opustil naši smečku...
Musím napsat i o tom, o čem žádný z chovatelů nechce ani slyšet, nebo vůbec o tom nemluví a přejí si, aby se jim toto nepřihodilo. Museli jsme doma řešit psí vůdcovství naší smečky. Náš Seanek tak měl rád ty naše fenky, že teď v dospělosti přestal mít rád Philla a později i Quo Vadise. Prostě se nechtěl dělit o ty naše holky. A naší psi žijí s námi doma a nechci je mít pořád zavřené.
Rozhodnutí padlo, že Seankovi musíme najít nový domov. Věřte mi, že toto rozhodnutí bylo pro nás bolestné. Oslovila jsem několik chovatelů,jestli neví o někom hodném pro našeho Seanka. Díky Zuzance Slivoňové, která věděla o paní co je v důchodě a má zájem o italáčka a že má zkušenosti, protože její dcera už jednoho vlastní, Seanek našel nový domov. Seanek dělá společnost paní, která se věnuje jenom mu a on jí dělá doma společnost a také ji vodí na zdravotní procházky a to zase prospívá ji. Jsem ráda, že jsou to úžasní lidi, Seanka mají rádi a on jím taky dělá radost. Přes týden je Sean městský pejsek a o víkendech je supr sportovec.
Dostávám neustále fotky a Sean vypadá naprosto spokojeně a dokonale si to užívá. Dostala jsem i vzkaz, že Sean je dokonalý mazel. Já toto vím, protože všichni naši pejsci žijí s námi ( nejlépe v zimě doma na gauči….chíííí) a milují lidi a společnost.

Seanku přejeme ti krásný dlouhý život a kdyby něco, tak víš že vrátit k nám domů se můžeš vždycky.

Seanek je chrtík modré barvy a když se narodil, prostě jsme ho museli mít. Je to můj vánoční dárek. Musím teda říct, že Seanek je teda dáreček. Ten jeho úžasný pohled, přítulnost a oddanost je nádherná. Trošku nám přerostl a tak nikdy nebude uchovněný. Když trénujeme s ostatníma výstavní postoj, tak on musí taky. Když trénujeme chůzi na vodítku, tak Seanek chce taky. Tak se mu to líbí a musím říct, že mu to jde skvěle (někdy bych řekla, že i nejlépe). Opravdu je škoda, že nemá možnost to ukázat na výstavě. Standard je standard a já ho nezměním.

Někdy říkáme Seankovi chůva a uklízeč. O naši nejmladší Wasabi (říkáme ji Sabi) se stará s náramnou pečlivostí. Nechá si od ní dělat cokoli a ještě ji chrání. Je to prostě chůva a určitě, když budeme mít doma štěňátka, se bude o ně taky starat. A chcete vědět proč uklízeč? No proto, že Sean vše uklízí do svého pelíšku. Když najde něco na zemi, odnese to do pelíšku. A hlavně hračky od Sabi, kostičky na kousání, papuče, útěrku. To kdyby tak uklízeli doma ostatní !!!

RODIČE Otec: Jork King of Ivar & Matka: Talata Emilie