Naše feny... něžná stvoření

*9.10.2010

O: Choc - Issimo Picolo zo Zámockého parku
M: Wasabi King of Ivar
​Tituly: CH ČR, CH SK, CH Srbska, Klubový šampion

Blackii jsme si nechali z vrhu B po naší Wasabi. Můžu říci, že takový pytel blech jak je Blackie, jsme doma ještě neměli. Je to anděl s ďáblem v těle. Postupem času se uklidnila. Dnes je jedna z nejúspěšnějších fen v Česku i na Slovensku. Blackie nám dala štěňata ze dvou vrhů E a CH (Cherry jsme si nechali doma).
Její povaha je prostě úžasná. Teprve teď, po 6-ti měsících, ji učím chodit na vodítku. No myslím, že nám to tak hned nepůjde. Obojek a vodítko jsou přeci na hraní a ne aby jí někdo přikazoval, kde má chodit, když na volno na zahradě se běhá nejlépe. Stejnětak výstavní postoj? Tak to si asi Blackie říká, že přeci nebude stát na jednom místě, když je kolem spousta jiných věcí a lidiček.
Tituly: Český šampion, Slovenský šampion, Srbský šampion, splněné podmínky pro udělení Klubového šampiona a splněné podmínky pro udělení Interšampiona.
Ukázat zuby a ostříhat drápky? Myslím, že bych to někdy nazvala nadlidský výkon....chíííííííííííí. Sousedovi utéct za plot? To jí jde dokonale, protože soused má pořád přichystané piškoty. Lehnout si na kohokoliv, na cokoliv měkkého a kdekoliv na tělo, jí jde taky dokonale. Nejlépe se jí spí na krku a na hlavě. Tak to je naše Blackie, která výrazem se podobá své mamce, krásné Wasabi. Užíváme si to náramně.


Aillee Ali di Farfalla

*9.8.2015

O: Formoso Tileco
M: Charlaine Next Level

Ailee je dcera našeho odchovu po Charlaine Next Level a taťkovi Formoso Tileco.

Je radost si ponechat štěně po svém odchovu. No ale taky člověk musí přemýšlet, že fakt nás je už doma hodně. Tak po dohodě s Alenkou Palarcovou jsme se domluvily, že Ailee zůstane u ní doma.

​Ailee je hodná holka, řekla bych gaučový typ. Tak nevím po kom to má. Mamina Charlaine takový povaleč není a táta už vůbec ne. Někdy mi připadá, že tam kde ji položím, tam ji i za 2 hodiny najdu.

Myšleno na gauči a v peřinách :-)

​ 

*19.4. 2018

O: Callisto Lines at Ease is Noveles
M: Charlaine Next Level

​Naše Káča... tak ji říkám, když zlobí :-), je to takové malé pískle.

Catherinku jsme si pořídili k nám do smečky. Je po našem odchovu krásné Charlaine Next Level a krásném otci CALLISTO LINES AT EASE IS NOVELES. Je to naše Káča... přítulná, mazlivá a uštěkaná :-).

No ženská... nejmladší, nejmenší a chce přeštěkat všechny :-). Největší její kamarádka je Mirelli a ta ji naučila už i nějaké lumpárny.


*28.7.2013

O: Chateauneuf Du Pape King Of Ivar
M: Blackie Next level
​Tituly: CH PL

Cherry je náš černý ďáblík :-). Toužila jsem po naprosto černé holce. Povedlo se, Cherry je černá jak uhel. Když jsem si myslela, že Cherry bude náš černý ďábliček.....no to jsem se zmýlila. To je náš ďábel a naprosto neúnavná holka. Mít v blízkosti ovál, tak se dáme i na dostihy. V pohybu je dokonalá. Ještě, že máme tak velkou zahradu a smečku k tomu. Cherry donutí i běhat našeho Quo Vadise, který je lenivý a pelešník.
Naší Cherry říkáme kleptomanka. Co může ukrade a schová !! Nejenom schová, ale i třeba rozkouše. Miluje ovládač k televizi a nabíječky k mobilu, manželovy brýle a všechny ponožky, co volně leží. Naučila se i otvírat šuplík, aby ponožky ukradla. Je to nezmar a my ji milujeme. A z plyšáku dělá maňásky :-)
Na zahradě teda krtky nemáme, protože máme naší Cherry. Kolikrát jak hraboší, jde jí vidět jenom zadek.

*15.5.2015

O: Nario Sacramento is Noveles
M: Cherry Next Level

Náš odchov Lyn se k nám vrátila po 4 letech. Je po naší Cherrynce. Začlenili jsme ji do naší smečky. Lynuška se začlenila krásně a smečka ji přijala. Rozhodli jsme se, že zůstane u nás doma a že ji nový domov hledat nebudeme. Je to hodná holka, která se ráda válí na gauči a v posteli :-). Někdy mi připadá, že tam kde ji postavím a nebo položím, tam bych ji i za půl dne našla.

Ráda chodí na procházky a celkem ráda prohání sousedovic kočku Micinu. Je to veliká třídilka v jídle. A to fakt u naší smečky neznám. Asi si chce udržet štíhlou linii :-)


Mirelli Next Level

*2.3.2016

O: Chateauneuf Du Pape King Of Ivar
M: Blackie Next level
​Tituly: CH PL, Nejlepší dorost, VN

Naše čerňule ....no to je ďáblík! Šibalství ji kouká z očí .

Mirelli je dcera z posledního vrhu naší Blackie a taťky Chateauneuf du Pape King of Ivar.

​Je to naprosto svobodná a milující holka a živel. Opravdu potřebuje hodně zaměstnat a pak je to ta nejhodnější holka. Pokud cítí trošku nudu, tak vždy něco vyvede. Ráda se podhrabe pod plotem za sousedovic kočkama a psí kamarádku Aňou. Akorát tam vleze, když nikdo tam není :-). Věřte, že Mirelli nesla v čumáku i ježka. Pro mne nepochopitelné.

Když volám smečku ze zahrady domů, tak první volám Mirelli a když vidím, že nepřiběhla první , tak mám jasno... zase je u sousedů a šla proběhnout kočky.


M: +420 777 33 20 56                                                                                                                                                                                E: chrtici@next-levelfm.cz