Naši psi... páni kluci

*2.5.2015
O: Leo Levi Is Noveles
M: Hostess Felice Is Noveles
Tituly: CH PL, Klubový šampion

Jelikož nás asi bylo dost málo doma, tak po dlouhém hledání a přemýšlení přišel do naší smečky Tino. Osobně nám ho přivezla majitelka chovatelské stanice Is Noveles.

S Tinem to byla hned láska na první pohled. Jeho vzhled, povaha je to co jsem dlouho hledala. Tinoš,to je náš jak já říkám prdloš. Naše smečka ho přijala naprosto úžasně. Sice Cherry si od něj dávala trošku odstup (a já čekala, že právě ona bude hned s ním řádit), ale po čase....no klasika řádí nejvíce Cherry a Tino.
Tino je i pro nás co se týká rodokmenu velice zajímavý a doufám, že bude přínosem do našeho chovu.

*6.7.2006
O: Cirion Gil-Endor
M: Just Italian King of Ivar
Tituly: JCh, CH CZ, CH SK, CH PL, Klubový šampion

Vše to u nás začalo Phillem. Je to nádherný pes, který vyrostl do krásy po mamce světové vítězce Just Italian King of Ivar a nádherném otci Cirionkovi Gil- Endor. Jako štěňátko byl Phill malý ďáblík. Byl snad všude. Už od malička se taky rád mazlil a to mu zůstalo do dnes.
Jak začal dospívat, začala jsem ho připravovat na výstavy. První výstava byla blízko nás v Ostravě. To teda byl zážitek. Vůbec jsem nevěděla jak to na výstavách chodí. Měla jsem strašnou trému a já měla strach, aby se ta tréma nepřenesla na Philldu. Naštěstí jsem tam měla i chovatelku Ivu, která mi radila co mám dělat. Chrtici se začali vystavovat první a tak jsem se nemohla ani podívat na ostatní jak vystavují a hned jsme šli do kruhu. Phill se teda moc nepředváděl, ale naštěstí rozhodčí viděl, že je to mladý pes a já výstavní zkušenosti nemám žádné. Zoubky Phill ukázal a jelikož se mu i pan rozhodčí líbil ( nebo si ho Phill chtěl uplatit) olíznul mu ruku a bylo. Pan rozhodčí ohodnotil Philla V1 a CAJC a řekl mi, že ten pes to umí, ale já vystavovat ne. No a měl pravdu, ale učený z nebe nespadl ještě nikdy.
Jsme šťastní, že našeho Philldu máme. Nikdy neměl potomky a tak jsme rádi, že máme Wasabi. Matka Wasabi je Princess King of Ivar, což je sestřička našeho Philldy. Phill je náš vrchní mazel. Ten přesně ví, ke komu se přitulit, aby ho hladil a škrabkal. Často nám návštěvy chtějí Phillipka odnést :-) Phill vždy čeká u stolu a má přehled. Stačí nestřežený okamžik, ukrade a uteče - jak se říká, kdo zaváhá, nežere :-)


M: +420 777 33 20 56                                                                                            E: chrtici@next-levelfm.cz